Jeśli firma działa na rynku nieprzerwanie od 40 lat, oznacza to, że cieszy się renomą i zaufaniem klientów. A właśnie od tylu lat działa firma Rafała Żywińskiego, nazywająca się R-CAR Żywiński. Zna ją wielu kierowców z Bielska-Białej i okolic, szczególnie ci, którzy są właścicielami opli i chevroletów.

Serwisowanie aut

Jeśli wpiszecie w wyszukiwarkę, chociażby takie hasła jak ”serwis samochodowy bielsko”, ”mechanik bielsko”, ”diagnostyka samochodowa bielsko”, jest wielce prawdopodobne, że wysoko w wynikach wyszukiwania znajdzie się R-CAR Żywiński (http://zywinski.pl). Ponieważ odpowiadają one ważnej części oferty firmy. Usługi serwisowe obejmują się nie tylko kwestie mechaniczne, lecz również dotyczą naprawy aut powypadkowych oraz problemów z elektryką samochodową. Tak więc, fraza ”elektryka samochodowa bielsko” również doprowadzi cię do firmy Rafała Żywińskiego.

Serwis chevrolet i opel

Do bielskiego zakładu można przyjechać autem każdej marki, ale specjalnością firmy R-CAR Żywiński jest serwisowanie pojazdów marki Chevrolet i Opel. Bielski zakład szczyci się tym, że oprócz kompleksowej diagnostyki tych pojazdów, jest również w stanie w krótkim czasie (do 10 dni od zamówienia) sprowadzić do nich nawet najbardziej nietypową część. Praktycznie każdą.

Diagnostyka komputerowa

Serwis R-CAR Żywiński jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, co pozwala na dokładne ustalenie przyczyny awarii albo usterki. W Bielsku-Białej diagnozuje się stan pojazdu poprzez podłączenie komputera pokładowego auta do komputera w stacji diagnostycznej, przed którym nic się nie ukryje. Po chwili mechanik wie, co należy zrobić, by samochód znów działał bez zarzutu. Nie trzeba rozbierać auta na części.

Komis samochodowy

Na działalność firmy R-CAR Żywiński składa się również autokomis w Bielsku-Białej. Oferuje on samochody używane, będące jednak wciąż na gwarancji. Dodać trzeba do kompletu sklep motoryzacyjny z częściami samochodowymi (nowymi i używanymi) oraz salon auto detailingu, w którym można zamówić, chociażby renowację lakieru, woskowanie karoserii albo wypranie tapicerki.

Co jest godne podkreślenia, R-CAR Żywiński nieustannie zdobywa nowych klientów. Dzięki szacunkowi do nich, nowoczesnemu sprzętowi i profesjonalnemu podejściu. Dodać koniecznie trzeba, że firma jest umieszczona w bazie Wertui (https://wertui.pl/pl/sprzedaz-samochodow-uzywanych-z-gwarancja-r-car-bielsko.html). W jej opisie znajduje się wypunktowany zakres usług.

[Głosów:4    Średnia:5/5]