Oklejanie samochodów

0
1932

Okleimy każdy samochód – wykonujemy dowolne projekty reklamowe, folie ochronne, kamo, a także folie pozwalające na całkowitą zmianę koloru samochodu w szerokiej palecie barw.

Ochrona lakieru

Folie ochronne pozwolą zabezpieczyć pojazd przed uderzeniami żwiru, piasku, soli, rysami, wżerami z ptasich odchodów, sokami drzew, uszkodzeniami parkingowymi i innymi czynnikami oddziałującymi na powierzchnie samochodu. Zalecamy nanoszenie folii na najbardziej narażone na uszkodzenie elementy samochodu (błotniki, drzwi, progi dachy itp). Nasza firma przygotowała specjalne zestawy ochronne dla konkretnych modeli samochodów, co gwarantuje świetne dopasowanie. Rodzaj i grubość folii dostosujemy do przeznaczenia pojazdu i preferencji klienta. Folie są w pełni przezroczyste, a więc nienegatywnie wpływają na wygląd auta.

Zmiana koloru samochodu

Marzysz o zmianie koloru samochodu – nic łatwiejszego – przyjedź do nas i wybierz jeden z kilkunastu kolorów podstawowych, metalicznych lub matowych. Dzięki nowoczesnej technice, łatwo zmienisz kolor całego samochodu w ciągu 2-3 dni. Usługa jest w 100% odwracalna – jak zmienisz zdanie można powrócić do oryginalnego lakieru lub wybrać nowy kolor folii. Używane przez nas folie są produkowane z najwyższej jakości miękkiego PCV. Zachowują trwałość oraz utrzymują prawidłowe właściwości nawet do 7 lat.

Reklamy na pojazdach

Mobilna reklama na samochodzie ma szereg zalet – pomimo stosunkowo niskiej ceny, dociera do znacznej liczby potencjalnych klientów, a ponadto jest świetną wizytówką firmy. Nasza firma przygotuje dla Państwa oklejenia aut, zarówno na całą powierzchnię pojazdu, jak i mniejsze formaty do zamieszczenia na wybranych elementach. Wszystkie grafiki wykonujemy przy użyciu druku lateksowego na najwyższej jakości foliach.

Kamo

Jak ukryć samochód? Proponujemy specjalne folie kamo – świetne dla myśliwych i fanów militariów. Oprócz efektu kamuflażu, wielką zaletą folii na samochodzie jest skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniami i niewielkimi otarciami, które często występują w trakcie jazd w terenie.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]