Porównywarki nienawidzą aplikacji Supervia24

Wybór ubezpieczenia komunikacyjnego to trudna i poważna decyzja, która niewątpliwie komplikowana jest przez bardzo szeroką ofertę różnych ubezpieczeń. Rozmaite warianty, zakresy, ceny – to wszystko może zniechęcić najwytrwalszych poszukiwaczy idealnego rozwiązania. Jednak dziś pojawiło się światełko w tunelu – nowość na rynku ubezpieczeń – rewelacyjna aplikacja Supervia24, która śmiało konkurować może z każda porównywarką.

Supervia24 – Co to?

Supervia24 to aplikacja, dzięki której można łatwo i szybko wybrać, nie tylko najlepszą dla siebie opcję ubezpieczenia, ale i kupić je. Wszystko odbywa się w zaledwie kilka minut i jest tak proste, jak nigdy wcześniej. Tanie OC? Korzystny pakiet? Dodatkowe korzyści? Wszystko to udostępnia Supervia24.

O aplikacji słów kilka

Aplikację Supervia24 przeznaczona jest dla każdego właściciela smartfonu, który pragnie sprawdzić wariant lub wykupić polisę. Już dziś można ją pobrać z platformy Google Play, a niedługo dostępna będzie także w Apple Store. Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy zeskanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego, by poznać różne oferty ubezpieczeń komunikacyjnych w tym OC, Autocasco, czy Assistance. Oczywiście dostępne są też:

  • pakiety ubezpieczeń,
  • przepisanie polisy kupionego auta,
  • czy wygenerowanie i przesłanie wypowiedzenia polisy.

Po wybraniu najlepszej propozycji, zatwierdzeniu jej i opłaceniu przy pomocy operatora PayU lub przelewu online polisa przesyłana jest na podany adres email użytkownika w zaledwie 55 sekund.

Oferta

W ofercie Supervia24 znajdują się ubezpieczenia OC, Auto Casco, NNW, Szyby, Asisstance i Ochrona zniżki, ale nie tylko. Aplikacja daje bowiem możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów leczenia zagranicą. Dostępne jest też indywidualne i szkolne NNW przeznaczone dla dzieci, młodzieży i studentów. Wielu zainteresuje też ubezpieczenie You Can Drive z Grupy Ergo Hestia S.A., której taryfy dedykowane są dla młodych kierowców bez zniżek za bezszkodową jazdę. Warto tu podkreślić, że oferta YCD dostępna jest wyłącznie online lub poprzez Aplikację. Inni ubezpieczyciele to Proama, Generali, MTU24 oraz Allianz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]