mercedes szczecin

Mercedes-Benz to szalenie popularna marka samochodów premium, która cieszy się dużym zainteresowaniem również na rynku wtórnym. Zakup auta tej klasy z drugiej ręki może być niestety dość ryzykowny. Warto unikać egzemplarzy z niepewnego źródła, bez wiarygodnej historii serwisowej, które zwykle skrywają wiele kosztownych niespodzianek. Nasza rada? W poszukiwaniu używanego Mercedesa w Szczecinie wybierz się do salonu autoryzowanego dealera marki. Sprawdź, dlaczego warto.

Używany w salonie? To bardzo dobry pomysł!

Zakup używanego samochodu w salonie autoryzowanego dealera nie jest niczym dziwnym i jest to coraz częstsza praktyka na polskim rynku. Dealerzy wiedzą, że w Polsce większość obrotu samochodami stanowią pojazdy z drugiej ręki, dlatego pozyskują te najciekawsze egzemplarze i oferują je swoim klientom.

Oczywiście ceny samochodów w salonach są nieco wyższe od tych rynkowych, natomiast ma to swoje uzasadnienie. Przede wszystkim „dopłacasz” za bezpieczeństwo, zakup pewnego auta w bardzo dobrym stanie technicznym, o zweryfikowanej historii, a przy tym gwarantujesz sobie obsługę na wysokim poziomie.

Pokażemy to na przykładzie zakupu używanego Mercedesa w salonie w Szczecinie, przybliżając najważniejsze zalety tego rozwiązania.

Samochody z programu Mercedes-Benz Certified

Mercedes-Benz Certified to program niemieckiej marki oferujący klientom pewne samochody używane. Auta zakwalifikowane do tego programu przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości i są dokładnie sprawdzane pod kątem historii serwisowej, szkodowości oraz stanu technicznego.

Wiele samochodów w programie Mercedes-Benz Certified pochodzi z polskiej sieci dealerskiej, zostawionych przez klientów w rozliczeniu za nowe auta. Pojazdy te mają pewną, łatwą do zweryfikowania historię, co przekłada się na bezpieczeństwo nabywcy oraz wyższą wartość samochodu przy kolejnej sprzedaży.

Jednym z kluczowych powodów, dla których warto kupić Mercedesa w Szczecinie z programu Mercedes-Benz Certified, jest gwarancja producenta. Eliminuje to ryzyko nieprzewidzianych wydatków, dając pewność, że w razie problemów właściciel otrzyma profesjonalne wsparcie serwisu bez dodatkowych kosztów.

Kolejną korzyścią z zakupu używanego samochodu z programu Mercedes-Benz Certified jest możliwość odbycia pełnoprawnej jazdy testowej. Pozwala to dokładnie sprawdzić auto w rzeczywistych warunkach drogowych, ocenić komfort jazdy, działanie poszczególnych elementów wyposażenia oraz dynamikę napędu.

Atrakcyjne warunki zakupu

Samochody z programu Mercedes-Benz Certified są nieco droższe w porównaniu z tymi, jakie można znaleźć w prywatnych komisach, natomiast w pakiecie zawsze otrzymujemy bezcenny spokój i pewność, że jeździmy autem bezpiecznym.

Dodatkowo decydując się na zakup w salonie dealerskim można liczyć na wynegocjowanie atrakcyjnych dodatków (np. przydatnych akcesoriów czy umowy serwisowej) oraz skorzystać z różnych opcji finansowania zakupu, jak leasing dla firm czy kredyt dla nabywców prywatnych. Z punktu widzenia przedsiębiorcy nie bez znaczenia jest również fakt, iż większość pojazdów jest sprzedawanych na fakturę VAT (możliwość odliczenia kosztów).

W poszukiwaniu używanego Mercedesa w Szczecinie zajrzyj do salonu autoryzowanego dealera marki

Używane Mercedesy, w tym egzemplarze z programu Mercedes-Benz Certified, swoim klientom oferuje salon Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka. W jego ofercie najdziesz starannie wyselekcjonowane samochody z drugiej ręki, głównie pochodzące z polskiej sieci dealerskiej. Salon oferuje również profesjonalne doradztwo, korzystne warunki finansowania (w tym leasing dla firm i kredyt dla konsumentów) oraz pomoc w znalezieniu najlepszego pakietu ubezpieczeń w atrakcyjnej cenie.

Salon Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka mieści się w Szczecinie przy ulicy Mieszka I 30. Z jego pełną ofertą, obejmującą sprzedaż samochodów nowych i używanych, a także profesjonalne usługi serwisowe, zapoznasz się na stronie internetowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]