Wybór certyfikatu

Osoby, których marzeniem jest postawienie pierwszej strony internetowej powinni zacząć od optymalizacji serwisu. W ten sposób zaczynamy tak naprawdę pozycjonowanie. Ważnym czynnikiem jest oczywiście certyfikat SSL, ponieważ brak tego certyfikatu powoduje, że nasza strona internetowa jest wyświetlana potencjalnym użytkownikom jako niebezpieczna. Bardzo negatywnie odbija się to na naszej wiarygodności w internecie i może odstraszyć klientów. Dlatego należy sobie odpowiedzieć na pytanie gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www.

Świetną ofertę posiada kru.pl, który oferuje tanie certyfikaty SSL. Do wyboru mamy cztery rodzaje certyfikatów. Najpopularniejszy z nich jest certyfikat positive SSL, który pozwala zabezpieczyć tylko jedną domenę. Jest to jednak wystarczające dla większości blogerów oraz początkujących sklepów internetowych. Oferuje on szyfrowanie na poziomie 256 bitów, czyli nasze dane raczej są bezpieczne.

Pierwszy certyfikat SSL został opracowany w 1994 roku. Od początku jego głównym zadaniem było zabezpieczanie danych, które przesyłamy do sieci internetowych. Większość danych jest mocno prywatna i dlatego właścicielom zależy, żeby takie dane nie trafiły w niepowołane ręce. Certyfikat SSL w kru.pl jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie prywatność i wolą się zabezpieczać. Dane są szyfrowane przy pomocy specjalnego klucza, którego używają programiści.

Doskonałym rozwiązaniem dla dużych korporacji jest certyfikat EV SSL, który korzysta z najsilniejszego dotychczas dostępnego szyfrowania. Dodatkowo wyświetlając adres domeny widzimy nazwę firmy, które odpowiada za dany certyfikat. Ma to dodatkowo przekonać klientów, że dane, które przesyłają są bezpieczne i nikt niepowołany nie ma do nich dostępu. Warto także dodać, że organizacje pozarządowe bardzo często korzystają z tego typu certyfikatu i są oni największym klientem. Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu swojego zaplecza, jeżeli chcemy zakładać strony internetowe. Zwłaszcza, jeżeli jest to nasze źródło zarobku.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]