folia 3m

W dzisiejszym świecie większość z nas jest zabiegana. Ciągle pędzimy za pracą, pieniędzmi. Próbujemy jednak w tym wszystkim znaleźć czas na odpoczynek. Realizowanie naszego hobby. Wśród mężczyzn dużą popularnością cieszy się motoryzacja i wszystko co z nią związane. Auta są ważnym aspektem męskiego zainteresowania. Co za tym idzie, panowie uwielbiają wszelkie gadżety samochodowe oraz zmiany wyglądu auta.

Folia 3m – co to takiego

Ostatnimi czasy na popularności zyskuje folia 3m. Związana jest z car wrapping’iem, to jest oklejaniem nią samochodów. Folia 3m służy do zmiany wyglądu bądź koloru naszego pojazdu. Na rynku dostępne są folie na szyby samochodowe, na lakier oraz ochronne.

Co warto wiedzieć o folii 3m:

Najważniejsze kwestie związane car wrapping’iem:

Nie niszczy lakieru, wręcz przeciwnie, chroni auto przed obiciami i zarysowaniami. Ważna uwaga – istnieje natomiast ryzyko uszkodzenia lakieru przy docinaniu folii tudzież usuwaniu pęcherzyków powietrza. Dlatego musimy być bardzo ostrożni

Możliwe jest samodzielne oklejanie i bez wizyty w serwisie, co niesie za sobą oszczędność pieniędzy

Możemy usunąć folie jeśli się nam znudzi i zmienić na inny kolor. Niestety jest to czasochłonne

Źle najklejoną folię możemy zerwać i przylepić ponownie. Wszystko zależy od kleju, jaki został do folii użyty. Dzięki specjalnym rodzajom klei możliwe jest usunięcie pęcherzyków powietrza. Dostępne są też specjalnie kleje do nakładania na duże powierzchnie.

Przed zakupem folii warto pomyśleć jaką powierzchnie chcemy okleić, a także poszukać w sieci filmików, które pomogą nam w jej nałożeniu.

[Głosów:2    Średnia:4/5]