Nowy Ford Galaxy – doskonały dla dużej rodziny

Nowoczesna stylistyka, inteligentne technologie, jakość w klasie premium – to wszystko jest w stanie zagwarantować nowy, siedmioosobowy Ford Galaxy. W poszukiwaniu samochodu z górnej półki przeznaczonego dla całej rodziny warto sprawdzić go bliżej!

Gdy w rodzinie jest więcej niż 5 osób, nie ma zasadniczo możliwości poruszania się w zwykłym samochodzie osobowym. W takiej sytuacji wcale nie trzeba rezygnować z komfortu podróżowania razem, ponieważ można zdecydować się na samochody zaprojektowane specjalnie dla dużych rodzin – jednym z nich jest nowy Ford Galaxy, który przeznaczony jest dla siedmiu osób i pozwala na wygodną konfigurację przestrzeni pasażerskiej dla pełnego zadowolenia każdego pasażera.

Perfekcyjne połączenie mocy i wydajności

Samochód Ford Galaxy jest dostępny w dwóch wersjach – z silnikiem benzynowym i diesla. Niezależnie od wyboru, jazda tym modelem to wyjątkowa przyjemność. Galaxy został wyposażony w technologię EcoBoost dla silników benzynowych, co pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa i niższą emisję dwutlenku węgla. Zmodernizowane silniki wysokoprężne zadowolą z kolei tych, którzy preferują taką konstrukcję.

Z naciskiem na bezpieczeństwo pasażerów i kierowcy

Dużym atutem modelu Ford Galaxy jest jego wysoki poziom bezpieczeństwa za sprawą innowacyjnych systemów i rozwiązań technologicznych. Radar i kamera w systemie Pre-Collision Assist wykrywają pieszych i samochody, pomagając w szybkiej reakcji na zdarzenia. Reflektory w technologii Ford Dynamic LED szybko wykrywa zmiany pogodowe i dynamicznie oświetla drogę. Dodatkowe atuty to inteligentny system bezpieczeństwa (IPS) czy funkcja Cross Traffic Alert ostrzegająca o pojazdach podczas manewru wyjazdu tyłem. W Galaxy zastosowano też mocowania ISOFIX do fotelików dziecięcych.

Wszystkie te zalety powodują, że Galaxy to wart uwagi model dla całej rodziny. Nowy Ford Galaxy w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce czeka już teraz na zainteresowanych zakupem. Na stronie internetowej producenta można zapoznać się z wszystkimi wersjami oraz skonfigurować pojazd swoich marzeń.

[Głosów:1    Średnia:5/5]