Praca w sektorze motoryzacyjnym

Nie każdy ma możliwość łączenia pasji z pracą. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że na tę przyjemność może sobie pozwolić niewielka grupa ludzi w naszym kraju. Zdecydowanie należą do nich pracownicy naszej firmy. Dzięki przygotowanej przez nas ofercie w prosty sposób połączysz rozwijanie swoich zainteresowań ze źródłem utrzymania. Praca w BMW daje maksimum satysfakcji, wiele ciekawych i różnorodnych możliwości rozwoju oraz otwiera drzwi do dalszej kariery. Jesteśmy przekonani, że jeśli interesujesz się motoryzacją, lubisz kontakt z ludźmi i jesteś nastawiony na sukces, znajdziesz u nas zatrudnienie swoich marzeń. Zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, która z pewnością przypadnie Ci do gustu: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

BMW to marka znana na całym świecie, która charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem na światowym rynku. Na nasz sukces pracują ludzie w wielu sektorach, do których możesz dołączyć również Ty. Wierzymy w Twój potencjał i w to, że pomożesz nam budować coś wielkiego, nieustannie rozwijającą się markę samochodów marki premium. Mamy nadzieję, że w naszych szeregach znajdziesz satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje szereg zróżnicowanych stanowisk na terenie różnych miast w Polsce. Działamy w takich miastach, jak: Lublin, Wrocław, Poznań, Warszawa, Katowice, a także w wielu innych, w których znajdują się nasi dealerzy. Proponujemy stanowiska pracy związane ze sprzedażą, doradztwem, mechaniką oraz wiele innych, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś w stu procentach odpowiedniego dla siebie.

Na stanowiska związane ze sprzedażą poszukujemy przede wszystkim młodych, ambitnych, prężnie rozwijających się osób, które nie boją stawiać sobie celów, do których wytrwale dążą. Zależy nam na pozyskaniu ludzi odznaczających się znajomością języka angielskiego, wysoką kulturą osobistą, posiadających prawo jazdy kategorii B. Cenimy sumienność, zaangażowanie, samodzielność, a także umiejętność pracy w grupie.

Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty wszystkie osoby zainteresowane. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących któregokolwiek z wybranych przez Państwa stanowisk, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Pragniemy otwierać się na potrzeby oraz oczekiwania naszych pracowników, którzy razem z nami pomagają nam tworzyć znaną na całym świecie i cenioną markę samochodów marki premium. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej ofercie znajdziesz w końcu pracę swoich marzeń.

[Głosów:1    Średnia:5/5]