Używana Honda Jazz – gdzie kupić ją bez ryzyka?

Honda Jazz to praktyczny samochód miejski, który produkowany jest już od wielu lat. Od 2013 roku w sprzedaży znajduje się trzecia generacja tego modelu.

Poszukujący małego, zwinnego i oszczędnego auta miejskiego, które jednocześnie będzie mogło sprawdzić się również na dłuższych trasach, na pewno będą zadowoleni z tego, co może zaoferować im Honda Jazz.

To wygodny samochód z nowoczesnym wyposażeniem, który doskonale sprawdza się w miejskiej dżungli, ale również tam, gdzie liczą się lepsze osiągi – na drogach ekspresowych, autostradach. Doskonale nadaje się także dla rodziny – chociaż z zewnątrz może wydawać się niewielki, to jednak w środku ma wiele miejsca do dyspozycji.

W salonach dealerskich Honda Jazz kosztuje od około 63 tysięcy złotych w zależności od rodzaju silnika oraz wersji wyposażeniowej – tyle zapłacimy za model w wersji Trend z silnikiem benzynowym 1.3 i-VTEC (102KM) i manualną skrzynią biegów. Do dyspozycji mamy też modele z automatyczną skrzynią biegów kosztujące od 67 tysięcy złotych. Najwięcej zapłacimy za model w wersji X-Road – wówczas cena to aż 82,5 tysiąca złotych.

Do dyspozycji mamy też używane modele Honda Jazz Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie możemy znaleźć je niemalże od ręki. Są one oferowane nie tylko za pośrednictwem portali ogłoszeniowych, na giełdach i w komisach, ale również możemy znaleźć je w salonach dealerskich.

Używane auta od dealera cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. To przede wszystkim z powodu większego bezpieczeństwa transakcji – auto przed wystawieniem na sprzedaż jest dokładnie sprawdzane i dzięki temu klient nie kupuje „kota w worku”, ponieważ na dostęp do danych z przeglądu. Na używany samochód możemy dostać też gwarancję wynoszącą pół roku lub nawet cały rok. Plusem jest też możliwość zaciągnięcia kredytu na miejscu lub skorzystania z leasingu – to korzystna opcja dla firm. Na miejscu zakupimy też od razu pakiet ubezpieczeń w niskiej cenie.

Zatem poszukiwacze używanej Hondy Jazz mogą również zajrzeć do salonów dealerskich – to bezpieczny sposób na kupno auta z drugiej ręki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]