Nasza Firma zajmuje się świadczeniem usług kompleksowej pomocy drogowej niezależnie od godziny czy dnia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. W razie awarii gwarantujemy pomoc także w godzinach nocnych i w święta.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Profesjonale holowanie i pomoc drogowa
Zapewniamy Państwu holowanie oraz pomoc drogową niezależnie od zaistniałej sytuacji

Firma Zakrzewski holowanie powstała w 1992 roku. Od tamtej pory cały czas ewoluując i świadcząc usługi dla klientów na najwyższym poziomie. Posiadamy duże zaplecze samochodowe oraz maszynowe, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy Państwu holowanie oraz pomoc drogową niezależnie od zaistniałej sytuacji: po wypadku oraz w przypadku awarii pojazdu.

Autoholowanie przez 24 godziny

Nasza firma kładzie nacisk na zadowolenie klienta, dlatego staramy się świadczyć usługi sprawnie, bezpiecznie, z szybkim dojazdem na miejsce awarii oraz kompleksowo niezależnie od rodzaju samochodu. Pomagamy w holowaniu aut osobowych, a także dostawczych do 3,5 tony, quadów, motocykli, a także pojazdów zabytkowych. To wszystko jest możliwe dzięki specjalistycznym urządzeniem oraz pojazdom, którymi dysponujemy.

Ponadto Klienci mogą liczyć na wsparcie w transporcie pojazdów. Dużym atutem jest szybkość realizacji usługi, jej całościowość oraz atrakcyjna cena.

Profesjonalny transport różnych rodzajów aut

Profesjonalny transport różnych rodzajów aut
Możliwość przetransportowania różnego typu samochodów

Klienci naszej firmy mogą liczyć na profesjonalne transportowanie różnego rodzaju aut nawet mocno uszkodzonych oraz o niskim zawieszeniu, ponieważ posiadamy specjalistyczny sprzęt, który sprawnie pomaga w przewozie. Ponadto za sprawą profesjonalnego wyposażenia w platformy najazdowe dostosowane do różnego typu pojazdów istnieje możliwość przetransportowania bardzo nisko zawieszonych aut oraz motocykli i quadów.

Klienci mają gwarancję, że sprzęt, który oddają w nasze ręce zostanie bezpiecznie przetransportowany w ustalone miejsce. Za sprawą indywidualnego podejścia do każdego zlecenia klienci mogą być w pełni zadowoleni z realizowania usług.

Kompleksowość realizowania usług

Za sprawą dużego doświadczenia, a także profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia zapewniamy klientom fachowe doradztwo oraz zrealizowanie usługi. Nasza pomoc nie ogranicza się do pomocy w przypadku usterki drogowej, a także w sytuacji konieczności holowania pojazdu na lawecie.

Warto podkreślić, że posiadamy OC przewoźnika, a za sprawą współpracy z autoryzowanymi serwisami pojazdów oraz najlepszymi mechanikami i ubezpieczycielami pomagamy klientom w kompleksowym rozwiązaniu problemu. Chociaż nasza firma znajduje się na terenie województwa mazowieckiego to głównym obszarem naszych działań jest stolica Polski oraz najbliższe okolice, to dla wygody klientów realizujemy usługi na terenie całego kraju, niezależnie od dnia tygodnia, pory roku czy godziny, w której nastąpiła awaria. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego priorytetem jest dla nas zadowolony klient.

Na jaką pomoc mogą liczyć klienci?

Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w nietypowym terminie niezależnie od problemu z jakim spotkają się. Świadczymy pomoc w zakresie:

  • wymiany koła,
  • holowania pojazdu,
  • awaryjnego odpalania,
  • a także pomocy drogowej
  • czy pomocy przy wypadkach.

Ponadto świadczymy usługi wynajmu lawet. Chociaż każdy dzień przynosi nam nowe wyzwania oraz zlecenia podchodzimy do nich ze spokojem oraz profesjonalizmem.

holowania pojazdu
Szybka pomoc w każdej sytuacji

Fachowy personel z dużym doświadczeniem

Za sprawą dużego doświadczenia oferujemy naszym klientom fachowe podejście do każdej sprawy, a jednocześnie dzięki temu szybkie i bezpieczne wykonanie całej usługi, szczególnie jeśli dotyczy nagłego wypadku. Warto podkreślić, że oferowana przez nas usługa holowania samochodów kierowana jest do wszystkich użytkowników dróg, którzy znaleźli się w potrzebie przetransportowania samochodu w bezpieczne miejsce. Holujemy samochód do wskazanego mechanika, bądź pod konkretny adres podany przez poszkodowanego. Dajemy gwarancję bezpiecznego transportu. To po stronie naszej firmy leży gwarancja odpowiedzialnego dostarczenia pojazdu bez szwanku do wskazanego punktu.

Od razu po otrzymaniu zgłoszenia przystępujemy do szybkiego realizowania go. W zgłoszeniu ma dla nas znaczenie podanie informacji, gdzie znajduje się auto oraz jaki jest rodzaj usterki. Po poznaniu tych szczegółów wysyłany jest na miejsce jeden z naszych pracowników oraz konkretny pojazd, by fachowo i profesjonalnie wykonać pracę.

Gdzie zostaje odholowane auto?

Po odpowiednim zabezpieczaniu pojazdu i załadowaniu na nasz samochód auto klienta zostaje przewiezione w konkretne miejsce, wskazane przez klienta: do danego warsztatu, albo bezpośrednio pod wskazane miejsce zamieszkania.

Z kolei jeżeli właściciel pojazdu nie wie co zrobić z uszkodzonym autem oferujemy pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego punktu, który może pomóc w naprawieniu usterki.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Warto podkreślić, że dla stałych klientów przewidziane są bardzo atrakcyjne zniżki. Warto nadmienić, że aby zgłosić problem oraz chęć skorzystania z naszych usług należy zadzwonić pod numer telefonu 604 557 446.

 

Holowanie Pojazdów Ireneusz Zakrzewski
ul. Stanisławowska 5/61
03-832 Warszawa (Praga-Południe)

telefon: 604 557 446 (czynny całą dobę)

Dane kontaktowe

[Głosów:1    Średnia:5/5]