Serpentynit do silnika

Nanotechnologia pozwala na tworzenia rozmaitych struktur o rozmiarach nanometrycznych, czyli na poziomie pojedynczych atomów i cząsteczek. W firmie Mihel wykorzystaliśmy takie możliwości w procesie tworzenia naszych preparatów przeznaczonych do ochrony samochodu. Dzięki temu byliśmy w stanie nadać naszym produktom precyzyjne właściwości, idealnie dopasowanych do potrzeb silników, skrzyni biegów i układów wspomagania. Serpentynity EP500 to seria rewolucyjnych dodatków, zabezpieczą Twój pojazd, jednocześnie usprawniając jego działanie. Poznaj siłę naszych produktów i przekonaj się skąd takie znakomite opinie użytkowników.

Serpentynity EP 500 – skuteczna rewitalizacja i solidna ochrona

Dodatki z serpentynitem EP500 to właśnie środki oparte na innowacyjnej formule inteligentnych nanocząsteczek. Dzięki stworzeniu optymalnej nanostruktury nasze produkty posiadają cechy zapewniające doskonałą ochronę w miejscach występowania ekstremalnie wysokich temperatur, w których dochodzi do wzmożonego zużywania się powierzchni metalowych. Ceramiczne cząsteczki precyzyjnie pokrywają narażone elementy mechanizmów, tworząc wytrzymałą powłokę smarną o optymalnych właściwościach przewodności cieplnej i świetnych cechach rewitalizujących. Wnikają także w niedoskonałości i zarysowania, uzupełniając je i wygładzając, co wpływa na wydajność układu i zapewnia mu świetną kondycję na długie lata.

Ceramiczne oleje silnikowe Mihel – silnik w doskonałej kondycji

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również szeroki wybór autorskich olejów ceramicznych nowej generacji także stworzonych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Są to preparaty spełniające wszystkie normy przewidziane przez producentów silników, dzięki czemu zapewniają ich doskonałe działanie oraz zapewniają im maksymalną ochronę. Swoje właściwości zawdzięczają niezwykłym właściwościom cząsteczek ceramiki, która tworzy na powierzchniach trących powłokę ochronną o niezwykle niskich współczynnikach tarcia i odporności na skrajnie wysokie temperatury.

Nasze preparaty to sprawdzona i przetestowana skuteczność nawet w najcięższych warunkach. Pozytywne opinie wielu uznanych właścicieli warsztatów samochodowych, mechaników oraz kierowców potwierdzają nam, że rozwijamy nasze produkty w prawidłowym kierunku. Jeżeli TY również chcesz się o tym przekonać i zapewnić doskonałą ochronę dla swojego samochodu to zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie https://mihel.pl/ – zapraszamy. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]