Tegoroczny Poznań Motor Show odwiedziło ponad 150 tysięcy osób. Do obejrzenia było 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych niespodzianek. Swoje najnowsze osiągnięcia zaprezentowało 170 wystawców.

Na początku kwietnia Poznań zamienił się w prawdziwy raj dla wszystkich fanów, pasjonatów oraz znawców motoryzacji. To wszystko za sprawą zorganizowanych w tym mieście Poznań Motor Show 2018. Nie mogło zabraknąć tam żadnego maniaka czterech kółek. Odwiedzający targi mogli zachwycać się niesamowitymi autami. Zaprezentowano najnowsze modele zarówno osobowych, jak i ciężarowych samochodów.

Tegoroczny Poznań Motor Show odwiedziło ponad 150 tysięcy osób. Do obejrzenia było 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych niespodzianek. Swoje najnowsze osiągnięcia zaprezentowało 170 wystawców. Przygotowano aż 60 motoryzacyjnych premier.

Motoryzacyjne nowości

Jak przy każdej edycji targów motoryzacyjnych, jeden segment został całkowicie zdominowany oraz przeznaczony dla samochodów o większych gabarytach. W tym roku goście mogli podziwiać najnowsze modele samochodów dostawczych i ciężarowych. Jednym z takich aut był DAF XF. Fani transportowych aut mogli słyszeć już o tym modelu nie raz. Na uczestnikach targów motoryzacyjnych oglądany na żywo robił ogromne wrażenie. Oprócz niego widzowie mogli podziwiać także inne samochody ciężarowe. Wśród nich Volvo serii FH, które zostało przygotowane w specjalnej stylizacji na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Był to premierowy pokaz, który cieszył się bardzo duży zainteresowaniem uczestników targów.

Podczas Motor Show Poznań nie zabrakło oczywiście prezentacji samochodów dostawczych. Premierowe modele Citroena Berlingo oraz Peugeot Rifter – następcy znanego wszystkim modelu Berlingo – przyciągnęły do stanowisk znanych francuskich marek motoryzacyjnych wielu gości zainteresowanych właśnie tym segmentem aut.

Program pełen atrakcji

Oprócz porywających pokazów aut dostawczych oraz ciężarowych na Poznań Motor Show nie zabrakło także pawilonów z autami osobowymi. Tutaj uwagę przykuł nowy model Peugeot 507, który swoimi wyglądem sprawia, że jest jednym z najciekawszych i najbardziej oryginalnych aut osobowych ostatnich lat. Swoje modele zaprezentowały także najbardziej luksusowe oraz najdroższe marki aut takie jak: Bentley, Ferrari, Rolls- Royce czy BMW.

Jednym zdaniem – było na co popatrzeć! Oprócz wystaw i prezentacji aut zarówno osobowych, jak i dostawczych i ciężarowych, na Poznań Motor Show 2018 nie zabrakło także innych atrakcji. Organizatorzy przygotowali dla gości m.in. bardzo wymagający tor off roadowy, salon motocyklowy, ale także salon caravaningowy. Rozbudowany program atrakcji miał trafić do jak największej grupy odbiorców. Organizatorzy Poznań Motor Show postarali się o to, żeby żadna z osób biorących udział w wydarzeniu się nie nudziła.

Szeroki wybór samochodów dostawczych i ciężarówek dostępny jest na stronie https://gielda.grupadbk.com/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]