Preparaty poprawiające sprawność silnika samochodu brytyjskiej marki TEC 2000. Tworzone do określonych działań

Kierowcy doskonale zdają sobie z tego sprawę, że dbanie o własny samochód jest konieczne, aby zachować jego dłuższą żywotność. Dotyczy to zarówno elementów jednostki napędowej, jak i karoserii i wnętrza pojazdu. TEC 2000 jest producentem preparatów, czyli dodatków do paliwa i oleju silnikowego, które mają na celu pozbycie się z jego wnętrza zanieczyszczeń powstałych po starym oleju, jak również pozytywnie wpływać na układ wtryskowy w samochodzie. Niewielki koszt sprawi, że Twoje auto zyska nowe życie i odzyska dawną moc.

Diesel Injector Cleaner – czyści wtryskiwacze ze zdwojoną siłą 

Zastosowanie TEC 2000 Diesel Injector Cleaner znacząco poprawi spalanie paliwa, a także zmniejszy ilość wydobywającego się czarnego dymu z układu wydechowego. Czyszczenie wtrysków ułatwi poranny rozruch zimnego silnika w okresie zimowym, zwiększy moc silnika i przedłuży żywotność pompy paliwa i wtryskiwaczy. Wśród znalezionych opinii w Internecie możemy znaleźć takie, w których klienci zgodnie podkreślają, że ten preparat działa i jest wydajny. Niezależne placówki, w tym mechanicy, potwierdziły jego skuteczność. Diesel Injector Cleaner jest numerem jeden do wtryskiwaczy. Przetestuj go w swoim samochodzie i zaoszczędź na kosztownej naprawie wymiany wtryskiwaczy. 

Dodatek do oleju pomagający zmniejszyć jego zużycie

Kolejnym środkiem od brytyjskiej marki jest TEC 2000 dodatek do oleju. Pomaga zmniejszyć jego zużycie i utrzymuje odpowiednie ciśnienie oleju w silniku. Dzięki bazowaniu na wielu mieszaninach dodatków, skutecznie utrzymuje silnik w czystości. Oil Booster składa się z kilku istotnych składników, m.in. bazy olejowej grupy 4 i 5, dodatków przeciwzatarciowych, przeciwzużyciowych, dyspersyjnych i dodatków obniżających temperaturę krzepnięcia i pienienia się oleju. Produkt TEC 2000 powinien być dodawany do oleju w czasie rutynowej wymiany, a silnik w tym czasie musi być rozgrzany. Po wlaniu Oil Booster do silnika należy pozostawić go na wolnych obrotach przez około 5 minut.

Dlaczego produkty marki TEC 2000 są tak skuteczne?

Tajemnica tkwi w jakości i składnikach preparatów. Opracowane są przez najlepszych specjalistów, a produkty stanowią czołówkę rozwiązań petrochemicznych na rynku. Wieloletnia praca pozwoliła stworzyć środki TEC 2000, które mają w sposób skuteczny pomóc zwalczyć objawy złej pracy jednostki napędowej. Podczas procesu produkcyjnego wszystkie partie są numerowane, a poszczególne próbki przechowywane. Daje to najwyższą jakość dostarczoną na rynek przemysłu petrochemicznego. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]