Subaru XV – auto, które ekscytuje!

Czy mamy do czynienia z SUV-em z krwi i kości? Patrząc na parametry, sylwetkę i wnętrze, a zatem elementy składające się na Subaru XV, nabieramy przeświadczenia, że oto przed nami stoi auto, które nie stawia ograniczeń, nie martwi drobiazgami, a do tego gwarantuje pełne poczucie swobody i bezpieczeństwa.

Doskonały w mieście i poza nim

Subaru XV to samochód stworzony dla kierowcy przywykłego do komfortu. Co istotne – takiego komfortu, który staje się czymś naturalnym i niewymuszonym. Autem poruszamy się zgrabnie nawet na zatłoczonych ulicach. Przyspieszenie nie jest bardzo mocne, ale przyjemnie gładkie – wystarczy, aby przemknąć przez skrzyżowanie z lekkością, a nawet nutką nonszalancji.

Ogromnym atutem jest również zawieszenie: sprawia, że auto jest sztywne, daje się prowadzić miękką ręką, ale gdy trzeba, zareaguje odpowiednio do okoliczności. Zresztą, w kwestii bezpieczeństwa można być spokojnym – Subaru od lat skupia się przede wszystkim na tej dziedzinie, robiąc naprawdę sporo, aby produkowane samochody oprócz komfortu i przyjemności zapewniały również bezpieczeństwo.

Subaru XV – miasto należy do Ciebie

Poza miejską dżunglą Subaru XV sprawdza się równie dobrze. Długie trasy pokonywane w umiarkowanej stałej prędkości to dla niego pestka. Wygoda, o której już wspomnieliśmy, przeznaczona jest nie tylko dla kierowcy, ale także pasażerów. Wypad na urlop na drugi koniec Polski? W żaden sposób nie odczujecie zmęczenia podróżą, ponieważ Subaru zadba o dobre samopoczucie. Zapewnia to rozrywka czekająca wewnątrz w postaci systemów informacyjno-multimedialnych.

Stylowe wykończenie dopełnia ten efekt: nie jest przeładowane, a wszelkie zbędne elementy wyeliminowano. W zasięgu wzroku pozostaje tylko to, co potrzebne, aby cieszyć się podróżą. Dodatkowa przestrzeń pozwoli zabrać niezbędne rzeczy i jeszcze trochę więcej – tak na wszelki wypadek. Przywiezie też spore zakupy, aby bez potrzeby nie wychodzić z domu przez cały weekend. Prawda, że to partner idealny?

[Głosów:0    Średnia:0/5]